Wybierz region

Wybierz miasto

  Karnety dla kibiców

  Autor: Jacek Portala

  2007-10-19, Aktualizacja: 2007-10-19 08:49

  W niedzielę 21 października, na torze w Lasku Golęcińskim rozegrany zostanie ostatni w tegorocznym sezonie turniej „Szlaka Piastowska 2007 Milion Team Cup”.

  W niedzielę 21 października, na torze w Lasku Golęcińskim rozegrany zostanie ostatni w tegorocznym sezonie turniej „Szlaka Piastowska 2007 Milion Team Cup”.

  Początek zawodów na stadionie Olimpii o godzinie 14. – Pierwszy ligowy sezon na zapleczu naszej klubowej elity zakończyliśmy w ostatnią niedzielę sierpnia. Półtora miesiąca czekali więc nasi wierni kibice na kolejne zawody. Przed tygodniem rozegrano turniej nadziei polskiego sportu żużlowego. Zamierzamy, aby został wpisany do krajowego kalendarza na stałe i rozgrywany był każdego roku w Poznaniu – powiedział „Głosowi Wielkopolskiemu” prezes poznańskich Skorpionów, Tomasz Wójtowicz.
  Pożegnalny turniej będzie składach się z dwóch etapów. W rundzie zasadniczej rozegranych zostanie dwadzieścia wyścigów. Dwóch najskuteczniejszych zawodników awansuje automatycznie do finałowej gonitwy. Zawodnicy sklasyfikowani na miejscach 3-6 staną przed taśmą maszyny startowej do wyścigu barażowego.
  Krzysztof Jabłoński, wychowanek gnieźnieńskiego Startu a od kilku sezonów jeden z liderów gdańskiego Lotosu i Adrian Miedziński, reprezentujący barwy drużynowego wicemistrza Polski, Unibaksu Toruń, w tegorocznym sezonie byli w 15-osobowej kadrze narodowej, a Tomasz Bajerski w 2003 roku startował w elitarnym cyklu Grand Prix. Na pewno faworytom niedzielnego turnieju będą chcieli pokrzyżować plany czołowi zawodnicy poznańskiego PSŻ/Milion Team Poznań – Adam Skórnicki, Norbert Kościuch i Rafał Trojanowski.
  Dla kibiców ścigania na cztery okrążenia w lewo mamy niespodziankę. Aby zostać posiadaczem karnetu na przyszłoroczne mecze o mistrzostwo I ligi, rozgrywane na Golęcinie przez żużlowców poznańskiego klubu należy odpowiedzieć na konkursowe pytanie: Kto w minionym sezonie był kapitanem poznańskich Skorpionów? Na odpowiedzi czekamy dzisiaj o godzinie 13-13.15 w Klubie Czytelnika „Głosu Wielkopolskiego” pod numerem telefonu 061 866 02 14.
  Pierwsze trzy osoby wygrywają karnety (proszę o nazwiska i dane kontaktowe a karnety do odbioru będą w klubie przed pierwszym spotkaniem sezonu 2008). Fundatorem karnetów jest marka Lech PILS - sponsor Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego.

  Głos Wielkopolski dostępny także w wersji elektronicznej - ZAMÓW TERAZ SMS-em!

  Sonda

  Czy według Ciebie nauczyciele powinni stosować taką formę protestu jak strajk?

  • Tak (59%)
  • Nie (41%)
  • Nie mam zdania (0%)