Wybierz region

Wybierz miasto

  Śladami zielonogórskiej Miss

  Autor: Paweł Tyl

  2008-01-31, Aktualizacja: 2008-01-31 11:59 źródło: Naszemiasto.pl

  CASTING> W zielonogórskiej Agencji Modelek Princess odbył się pierwszy casting do konkursu na Miss i Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej 2008. Wzięło w nim udział dwadzieścia uczestniczek.

  CASTING> W zielonogórskiej Agencji Modelek Princess odbył się pierwszy casting do konkursu na Miss i Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej 2008. Wzięło w nim udział dwadzieścia uczestniczek. Dziewięć wysłało swoje zgłoszenia za pośrednictwem Internetu.

  Tego wieczoru dziewczyny wypełniały kwestionariusz osobowy, w którym pytano je m.in. o zainteresowania, cechy charakteru, formy spędzania wolnego czasu oraz plany na przyszłość.– Przede wszystkim zwracamy uwagę na osobowość dziewczyn, dlatego każda z nich musi wypełnić taki kwestionariusz. Przyszła miss musi godnie reprezentować nasz region. Patrzymy także na proporcjonalność ich sylwetek – mówiła Ewa Olejniczak z Agencji Modelek Princess. Kandydatki skrupulatnie odpowiadały na wszystkie pytania. Większość z nich wielokrotnie brała już udział w tego typu castingach. Jednak większość z nich przyznawała się do niewielkiego stresu. – W takim castingu uczestniczę po raz drugi. Jestem fotogeniczna, zdążyłam się już przyzwyczaić do zdjęć. Ale nadal mnie ta cała sytuacja trochę stresuje – mówiła Ewelina Kalinowska. Dla kandydatek piątkowy casting był przede wszystkim ciekawą przygodą i okazją na to, by sprawdzić samą siebie. – Dzisiejszy casting to dla mnie bardzo interesujące przeżycie. Przyszłam na niego razem z koleżanką. Chcemy się sprawdzić. Wzajemnie się dopingujemy – opowiadała Sandra Rzepka.
  Ewa Olejniczak wierzy, że przy okazji kolejnych castingów pojawi się więcej zainteresowanych kandydatek. – Dzięki temu, że zielonogórzanka, Karolina Zakrzewska, zdobyła tytuł najpiękniejszej Polki, zainteresowanie tego typu castingami powoli wzrasta. Dziewczyny zaczynają wierzyć, że każda z nich ma szansę odnieść sukces podobny do Karoliny. Nie muszą wygrywać tylko kandydatki z większych miast – wyjaśnia E. Olejniczak.
  Ze zgłoszeń wybrane zostaną kandydatki, które wezmą udział w konkursie na Miss Nastolatek (dziewczyny w wieku 14-18 lat) i Mis Ziemi Lubuskiej 2008 (18-25 lat).

  Sonda

  Czy według Ciebie nauczyciele powinni stosować taką formę protestu jak strajk?

  • Tak (59%)
  • Nie (41%)
  • Nie mam zdania (0%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.