Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

15 lutego dzielnicowi z komisariatu policji w Sulechowie zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który był sprawcą kilku kradzieży na terenie Sulechowa. Ponadto był poszukiwany przez sąd i prokuraturę celem odbycia kary aresztu. Mężczyzna ukrywał się u sąsiada w szafie.

Policjanci z Sulechowa ustalili tożsamość mężczyzny odpowiedzialnego za kradzieże i włamania do samochodów na terenie miasta. - Mężczyzna długi czas ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, jednak nie udało mu się przechytrzyć policjantów, którzy natrafili na jego ślad i go zatrzymali. ,,Sprytny” 20-latek ukrywał się u sąsiada w szafie - informuje rzeczniczka prasowa policji.

20-latek znany jest policji i był już wcześniej notowany. - Tym razem mundurowi udowodnili mężczyźnie, że w listopadzie ubiegłego roku usiłował włamać się do samochodu zaparkowanego na jednej z sulechowskich ulic. Kolejnego dnia dokonał kradzieży pojazdu oraz uszkodził inny samochód, a także wymontował z niego kilka części - dodaje policja.

Zatrzymany usłyszał kilka zarzutów, za które odpowie przed sądem, a mianowicie zarzuty kradzieży z włamaniem, kradzieży, uszkodzenia mienia, a także zarzut paserstwa. Za te przestępstwa grozi mu od roku do nawet 10 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: