Od dawien dawna kibice żużla w marcu odliczają czas do pierwszych gonitw nowego sezonu. Marzec jest również ważny dla legendy żużlowych torów - Andrzeja Huszczy. W tym właśnie miesiącu, w jego dziesiątym dniu obchodzi swoje urodziny.

Co można napisać odkrywczego o najsympatyczniejszym zawodniku? Wszystkie słowa będą tylko powielaniem wcześniejszych. Bez Andrzeja Huszczy nie byłoby po prostu tylu radosnych wspomnień, za nim się jeździło po całym kraju. Także w Anglii jak stało się to w przypadku współautora artykułu - Witolda Łukowskiego.
Nie można nie wspomnieć o rodzinie Andrzeja, a zwłaszcza żony Małgorzaty i córek. Najbardziej popularna i rozpoznawalna rodzina w mieście, która zawsze ujmowała skromnością i życzliwością. I tak jest nadal.

Wyprzedzając dzień urodzin mistrza, przypominamy jego osobę w 59 odsłonach. Dobór zdjęć był bez żadnego klucza. Po prostu Andrzej Huszcza.


Współautor - Witold Łukowski
Autorzy zdjęć - Jan Janu (Czechy), Witold Łukowski, Andrzej Skowroński, Alicja Skowrońska

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!