Adam i Ewa mają córkę. To mała lama [FILM, ZDJĘCIA]

Lama, która urodziła się w Parku Krasnala prawdopodobnie będzie miała na imię Ula. - Jej rodzice, Adam i Ewa to para bardzo dobrze dobrana - mówią o nich pracownicy minizoo. Najmłodszy mieszkaniec minizoo w Nowej Soli to mała lama. Urodziła się kilka dni temu rano. Już jest na wybiegu podziwiana przez gości parku, zwłaszcza najmłodsze dzieci. - Cieszymy się, że matka karmi swoje dziecko mlekiem, bo mogłoby się rożnie zdarzyć - podkreśla prezes firmy Malpol, która prowadzi Park Krasnala i minizoo. - Rodzice mają na imię Adam i Ewa. Jeszcze nie wiemy jak nazwiemy ich córkę. Anna Marciniak, która była przy porodzie lamy wyjaśnia, że narodziny przebiegły bez komplikacji. - Lama przyszła na świat rano, podczas oporządzania zwierząt. Była to godzina 9-10. Rodzice to dobrze dobrana para - podkreśla opiekunka zwierząt. Być może młoda lama będzie miała na imię Ula. W ostatnim czasie w minizoo narodził się też potomek danieli. Jeszcze nie wiadomo, jakiej jest płci. Też można go podziwiać na wybiegu. Wiosną natomiast na świat przyszły owce i koza. Mają już kilka miesięcy, więc już się tak nie wyróżniają jak mała lama. Jednak wszystkie zwierzęta, starsze i młodsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci, które latem tłumnie odwiedzają Park Krasna.

Lama, która urodziła się w Parku Krasnala prawdopodobnie będzie miała na imię Ula. - Jej rodzice, Adam i Ewa to para bardzo dobrze dobrana - mówią o nich pracownicy minizoo.

Najmłodszy mieszkaniec minizoo w Nowej Soli to mała lama. Urodziła się kilka dni temu rano. Już jest na wybiegu podziwiana przez gości parku, zwłaszcza najmłodsze dzieci.
- Cieszymy się, że matka karmi swoje dziecko mlekiem, bo mogłoby się rożnie zdarzyć - podkreśla prezes firmy Malpol, która prowadzi Park Krasnala i minizoo. - Rodzice mają na imię Adam i Ewa. Jeszcze nie wiemy jak nazwiemy ich córkę.

Anna Marciniak, która była przy porodzie lamy wyjaśnia, że narodziny przebiegły bez komplikacji. - Lama przyszła na świat rano, podczas oporządzania zwierząt. Była to godzina 9-10. Rodzice to dobrze dobrana para - podkreśla opiekunka zwierząt.
Być może młoda lama będzie miała na imię Ula.

W ostatnim czasie w minizoo narodził się też potomek danieli. Jeszcze nie wiadomo, jakiej jest płci. Też można go podziwiać na wybiegu. Wiosną natomiast na świat przyszły owce i koza. Mają już kilka miesięcy, więc już się tak nie wyróżniają jak mała lama.

Jednak wszystkie zwierzęta, starsze i młodsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci, które latem tłumnie odwiedzają Park Krasna.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować Nie działa? Spróbuj wyłączyć Adblock samodzielnie w ustawieniach.