Podopieczni Marka Książkiewicza szykują się do pierwszoligowych rozgrywek. W towarzyskim turnieju w Kaliszu zajęli III miejsce, dziś (CZWARTEK) nieudanie rozpoczęli zmagania w Akademickich Mistrzostwach Polski.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przypomnijmy - po dobrym, ubiegłym sezonie podopieczni Marka Książkiewicza wywalczyli awans do I ligi. Kibiców już elektryzuje pierwsze spotkanie (zaplanowane na 19-go września), w którym zielonogórscy szczypiorniści zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z ekipą AZS-u AWF Gorzowa. Czeka ich trudne zadanie, bo Gorzów w poprzednim sezonie walczył na parkietach Ekstraklasy. Akademicy ostro szykują się więc do tej konfrontacji.

W kaliskiej Winiary Arena zielonogórzanie rozegrali trzy spotkania:

AZS Zielona Góra - AZS Bydgoszcz 24:24
SSRiR Start Konin - AZS Zielona Góra 25:31
PWZS Szczypiorno Kalisz - AZS Zielona Góra 32:23

Klasyfikacja końcowa:

1. PWZS Szczypiorno Kalisz
2. AZS Bydgoszcz
3. AZS Zielona Góra
4. SSRiR Start Konin

Czasu na odpoczynek zielonogórscy szczypiorniści mieli bardzo niewiele, bo już dzisiaj (CZWARTEK) grają w kolejnym turnieju. W pierwszym spotkaniu Akademickich Mistrzostw Polski przegrali z AZS-em AWF Warszawa 23:26. Turniej odbywa się w Krakowie.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!