Awaria Prądu Warszawa i inne miasta. Informacje o wyłączeniu, braku prądu w Warszawie i innych miastach [MAPA] Awaria Prądu Warszawa i inne miasta. Informacje o wyłączeniu, braku prądu w Warszawie i innych miastach [MAPA]

Awaria Prądu Warszawa i inne miasta. Informacje o wyłączeniu, braku prądu w Warszawie i innych miastach [MAPA] (© print screen)

ENERGA dostarcza codziennie prąd do prawie trzech milionów mieszkańców w Polsce. Firma na bieżąco zamieszcza informacje i komunikaty o braku czy przerwach w dostawie energii elektrycznej. Poniżej znajdziecie mapę, na której zaznaczono wszelkie awarie prądu w Warszawie oraz innych miastach w Polsce, a także informacje o wyłączeniu prądu czy braku prądu w miejscowościach.

Awaria Prądu Warszawa i inne miasta. Informacje o wyłączeniu, braku prądu w Warszawie i innych miastach [MAPA]
Na mapie możecie znaleźć informacje o aktualnych awariach prądu w Warszawie i innych miastach Polski. Jak podkreślają twórcy tej grafiki, umiejscowienie poszczególnych awarii w postaci grafik, ma ma charakter orientacyjny. Możecie na mapie zobaczyć miejsca, gdzie wyłączono prąd i gdzie występują braki dostępu do prądu. W tych miejscach wyłączono energię elektryczną.


Zobaczcie też: Kolejka po pączki w Warszawie 2018. U Zagoździńskich na Woli tłum [ZDJĘCIA, WIDEO]


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!