Bachanalia w Zielonej Górze

A tak studenci bawili się podczas bitwy na balony (Bachanalia 2013)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wiemy, kiedy w 2014 roku odbędą się dokładnie Bachanalia w Zielonej Górze. Organizatorzy podzielili się tą informacją na Facebooku "Dni Kultury Studenckiej Bachanalia"

Wprawdzie do maja jeszcze trochę czasu, ale już wiadomo, kiedy studenci będą świętować w Zielonej Górze. Kiedy odbędą się Bachanalia 2014!Zobacz również: Studenci dali czadu podczas MM-kowowej zumby na deptaku (wideo)Bachanalia 2014, jak podają organizatorzy na Facebooku "Dni Kultury Studenckiej Bachanalia", będą trwały dwa tygodnie. A dokładnie od 12 -24 maja 2014! Pierwszy tydzień (12-17 maja) będzie tygodniem kulturalnym - Coolturalny Student. A drugi (od 19 - 24 maja), to tzw. tydzień standard, w którym studenci przejmą klucze do bram miasta i zaczną rządzić Winnym Grodem. Bachanalia - serwis specjalny

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!