Artykuł sponsorowany

Jak polski portal medycznyBadamySie.pl zmienił życie wielu Polaków na lepsze

Każdy oczekuje, by lekarz w przychodni był kompetentny, uśmiechnięty i poświęcał pacjentowi dużo czasu. A wszyscy wiemy, jak trudno doprosić się o potrzebne skierowania na badania. Do tego ministerstwo zapowiada likwidację NFZ - musimy więc czekać na propozycje zmian w sposobie finansowania służby zdrowia. Zanim jednak to się stanie, warto skorzystać z funkcjonujących już rozwiązań, dzięki którym postrzeganie relacji pacjent-przychodnia z pewnością ulegnie radykalnej zmianie. Wydaje się, że rozwiązaniem tych bolączek jest nowy polski portal medyczny BadamySie.pl. Propozycja wpisuje się doskonale w nadchodząca rewolucję w dostępie do tanich usług medycznych o wysokiej jakości bez konieczności opłacania miesięcznego abonamentu.

Korzystając z portalu BadamySie.pl pacjent przez internet może wykupić konkretną, potrzebną w danym momencie usługę medyczną, jak również konsultację z wybranym specjalistą. Nie musi opłacać stałego abonamentu - płaci jedynie za te usługi, z których chce skorzystać.

W sklepie można wykupić badania diagnostyczne m.in. z zakresu kardiologii, laryngologii, okulistyki, a także USG, USG Doppler, RTG i TK. W ofercie znajdują się także badania laboratoryjne, które można dobrać indywidualnie lub w pakietach przygotowanych według konkretnych potrzeb pacjentów (np. Pakiet dla kobiet, Pakiet dla kobiet w ciąży, Pakiet dla mężczyzn, Pakiet dla sportowca czy Pakiet sprawdzający funkcje poszczególnych układów). Co najważniejsze, nie trzeba wiedzieć, jakie mamy zrobić badania krwi, przecież nie każdy się na tym zna. Jeśli mamy problem np. z nerkami - wybieramy Pakiet nerkowy, tam znajdują się wszystkie badania, które pomogą lekarzowi zdiagnozować chorobę.

Powyższe badania można kupić przez 24 godziny w sklepie internetowym BadamySie.pl, określając lokalizację, w której chcemy skorzystać z usługi medycznej. W taki sposób można wykupić wizytę do specjalisty, m.in. kardiologa, ginekologa, ortopedy, czy laryngologa. W „koszyku” w sklepie internetowym możemy umieścić także konsultacje dla kierowców lub badania niezbędne do wyrobienia książeczki sanepidowskiej.

Po zakupie konsultacji lekarskiej w tym samym lub kolejnym dniu roboczym doradcy medyczni BadamySie.pl oddzwaniają i umawiają na konkretny termin.

Dodatkowymi usługami proponowanymi przez sklep BadamySie.pl są pakiety sportowe oraz zabiegi rehabilitacyjne, konsultacje i wiele terapii przeznaczonych m.in. dla osób zmagających się ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów, zespołem bolesnego barku, uszkodzeniami więzadeł, czy dla pacjentów po udarach.

Portal BadamySie.pl oferuje również zabiegi z zakresu fizjoterapii, np. laseroterapię, ultradźwięki, jonoforezę, elektrostymulację oraz masaże wirowe, krioterapię i biotron.

Wszystko jest w zasięgu ręki, a właściwie klawisza komputera czy smartfonu - do niedawna nie do pomyślenia. Z biegiem czasu tego typu usługi będą coraz bardziej powszechne.

A co jeżeli nie umiem obsługiwać komputera?

- Z pewnością ktoś z rodziny posiada taką umiejętność, a zaoszczędzone pieniądze na badaniach laboratoryjnych (kupując w tradycyjnym laboratorium przeważnie płacimy więcej, np. dodatkowy koszt pobrania krwi) czy konsultacjach lekarskich można wydać na inne przyjemności, np. fryzjera czy kosmetyczkę.

Dlaczego warto korzystać z BadamySie.pl?

• ceny badań niższe niż przy opłacie na miejscu w przychodni (gotowe pakiety, np. na tarczycę,
na serce, nerki, wątrobę, dla sportowca, dla kobiet planujących ciążę, itp.)
• wysoka jakość świadczonych usług
• kompetentni doradcy medyczni na infolinii
• oszczędność na pierwszej wizycie lekarskiej (od razu możemy wybrać pakiet, np. na serce i już z wynikami udać się na konsultacje do specjalisty)

Co o portalu BadamySie.pl sądzą pacjenci?

1. „Stronę Badamysie.pl poleciła mi moja siostra. Oczywiście nie zawiodłam się. Wykupiłam pakiet hormonalny dla kobiet poprzez kilka prostych kroków. Badania zrobiłam już tego samego dnia!”
Serdecznie polecam - Alina z Wrocławia
2. „W tym roku w prezencie imieninowym od mojej żony dostałem pakiet badań „Mężczyzna 40+”. Potwierdzenie pokazałem na swoim telefonie i nie było żadnych problemów.”
Zdzisław. Łódź
3. „Szukając w internecie badań na migrenę, natrafiłam na stronę Badamysie.pl. Okazało się, że są tu dużo tańsze niż na innych portalach. Kupiłam od razu dla siebie i dla mamy. Już następnego dnia zrobiłyśmy badania, a wyniki dostałyśmy wieczorem na e-maila. Polecamy w 100%!”
M. - Poznań
4. „Kilka razy korzystałem z Badamysie.pl, zawsze 100% zadowolenia. Szybko, sprawnie i na temat - polecam!”
Łukasz z Gliwic
5. „Żałuję, że wcześniej nie wiedziałam o sklepie Badamysie.pl. Po nerwach, jakie przeżyłam czekając w kolejce do lekarza po skierowanie, już chyba zawsze będę korzystać z waszych usług! Profesjonalne badania szybko i tanio. I co najważniejsze - nie potrzebuję skierowania.”
Zadowolona Hanka z Tczewa;)
6. „Skorzystałam z Waszej wyszukiwarki i muszę powiedzieć, że jest bardzo dokładna. Dzięki Wam zapisałam się na badania... a zawsze jakoś człowiek zwlekał. Dziękuję!”
Monika z Gdańska

Portal BadamySie.pl jest prowadzony przez polskie Centrum Zdrowia ETER-MED – innowacyjną firmę medyczną z Gdańska istniejącą od 1999 roku

Czytaj także