W mieszkaniu przy ul. Owocowej w Zielonej Górze znaleziono zamordowaną kobietę. Mężczyzna podejrzany o dokonanie zbrodni został już ujęty przez stróżów prawa.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Po wejściu do lokalu policjanci zobaczyli leżącą na podłodze kobietę. Została zamordowana. Sprawca kilka razy uderzył ja siekierą w głowę. Nie jest wykluczone, że w momencie zadawania ciosów już nie żyła, bo wcześniej została uduszona.
Policjanci szybko zacieśnili krąg podejrzanych. Natychmiast ruszyły poszukiwania podejrzanego. Wszystko wskazuje na to, że jest nim partner ofiary. Funkcjonariusze szybko trafili na jego ślad.
Podobno stanowili parę opiekunów dla ośmiorga dzieci. Nie była to jednak sielanka. Mężczyzna nadużywał alkoholu i bił swoją partnerkę.
Zwłoki kobiety zostały przekazane do sekcji, która oficjalnie potwierdzi przyczynę zgonu.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!