Policyjni antyterroryści, we współpracy z kryminalnymi, zatrzymali 23-letniego dilera heroiny. Sąd aresztował go na 3 miesiące. Do zatrzymania doszło w jednym z bloków mieszkalnych w centrum miasta.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policyjni antyterroryści, we współpracy z kryminalnymi, zatrzymali 23-letniego dilera heroiny. Sąd aresztował go na 3 miesiące. Do zatrzymania doszło w jednym z bloków mieszkalnych w centrum miasta. 23-latek wpadł w policyjną zasadzkę. Zatrzymany mężczyzna mógł działać na terenie Zielonej Góry nawet od kilku miesięcy.

Policjanci szacują, że sprzedał nawet kilkaset porcji tzw. „działek” heroiny. Działał głównie w centrum miasta. Mężczyzna nie był wcześniej karany. Odpowie za wprowadzenie do obrotu w celu osiągnięcia korzyści majątkowej narkotyków o znacznej wartości, za co według Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Zatrzymanie 23-latka to ciąg dalszy sprawy narkotykowej realizowanej na początku lipca br., której rozpracowanie trwało ponad rok. Wtedy to zielonogórscy policjanci wspólnie ze strażą graniczną rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, trudniącą się handlem narkotykami.

Do tej pory w tej sprawie aresztowano 17 osób w wieku 27 – 55 lat. Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

KMP Zielona Góra

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!