Grający w Centralnej Lidze Juniorów U15 zielonogórski Falubaz wprawdzie nie utrzymał się na tym szczeblu, ale doświadczenie, jakie zebrali chłopcy pewnie zaprocentuje. Falubaz został mistrzem okręgu, wygrał baraż i zameldował się w lidze centralnej. Walczył o utrzymanie, ale ostatecznie nie dał rady.

Chłopcy tworzący dziś Falubaz U15 są uczniami drugiej klasy Gimnazjum. Treningi odbywają się przed południami w ramach zajęć WF.

- Trenujemy codziennie, bo ekipę tworzą uczniowie klas sportowych. Ważne dla nich będzie to, co się wydarzy za parę lat. Dziś ich możliwości są takie, a nie inne. Każdy z nich ma szansę. Trzeba jednak podkreślić, że dla tych chłopców była to wspaniała przygoda, dla niektórych, którzy gdzieś tam na piłkarskie szczyty nie wejdą, największa w sportowym życiu. Mogli grać ze znanymi klubami i rywalizować z najlepszymi w tej kategorii wiekowej w kraju - ocenił występ w CLJ swojej drużyny trener Piotr Żak.
Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!