dwie pokrywy dwie pokrywy

niczym dwa szkła okularów (© PanPiotrowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wprawdzie minione doświadczenia życiowe usiłują mnie przygarbiać, ale ja ćwiczę. Intensywnie ćwiczę szyję wznosząc głowę ku górze. Przy okazji widzę co tam w górze, hen pod dachami starówkowych kamieniczek.

Przy okazji spoglądam w dół i zachwycam się trój-kolorowością płaszczyzny deptaku : szary, jak kostki brukowe, popielaty jak małe kostki i stalowy jak płyty imitujące chodniki.Ale jest jeszcze kolor czarny, jakże ubarwiający lekko nudnawą kolorystykę deptak.
Wprawdzie rzucają się w oczy ohydne w kształcie i kolorystyce, czarne cmentarne pojemniki kwiatowe nazwane od początku „szkaradami" ale ja cenię czarne koła różnych studzienek.
Oto dwie pokrywy, intrygującą domysłem dlaczego są tak blisko siebie.
Gdybym miał sprawniejszy komputer to bym dorysował czerwony trójkąt między nimi który by udawał nos. I wtedy dwa koła mogły by udawać okulary. Tak to jest gdy oczami wyobraźni widzę więcej niż technika może przedstawić.
Pozdrawiam Miłośników geometrii deptakowo - kamieniczkowej. 

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!