Emil Drozdowicz na razie trenuje w Zielonej Górze Emil Drozdowicz na razie trenuje w Zielonej Górze

Emil Drozdowicz na razie trenuje w Zielonej Górze (© Daniel Sawicki)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W poniedziałek na treningu Lechii Zielona Góra gościł... Emil Drozdowicz!

23-letni napastnik od kilku tygodni nie może dojsć do porozumienia z władzami Arki Gdynia. Przypomnijmy, że zdolny gracz jest cały czas zawodnkiemi Lechii, bo Arka nie chce zapłacić za niego kwoty odstępnego.
Udział we wczorajszym treningu Lechii jest jednak sporą niespodzianką. Wiadomo bowiem, że zawodnikiem zainteresowany jest I-ligowy GKP Gorzów.
- Są przymiarki, aby Emil wrócił do nas - mówi dyrektor GKP Tadeusz Babij. - Jesteśmy już po słowie z Lechią Zielona Góra. Emil nie trenuje z nami, bo chcemy, aby najpierw domknął wszystkie sprawy w Arką Gdynia. Czas działa na jego niekorzyść i lepiej, aby wszystko zostało zakończone jak najszybciej.
Jak podkreśla Babij, Drozdowicza będzie można uprawnić nawet po zakończeniu okna transferowego, które zamyka się 31 lipca. Powodem będzie rozwiązanie kontraktu zawodnika z Arką z winy klubu.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!