mk
Ten sukces sprawia, że Falubaz choć do końca rozgrywek czwartej ligi jeszcze daleko już dziś może myśleć o meczach w trzeciej lidze. Mariusz Kapała / GL
Ten mecz był hitem w naszej czwartej lidze. Pierwszy zespół grał z drugim. Wydawało się, że będzie zacięty i wyrównany pojedynek. Było zupełnie inaczej.

Falubaz wygrał z Tęczą aż 6:0 (1:0). Trzy bramki strzelił Przemysław Mycan (28 min, 56 i 88), dwie Bartosz Konieczny (63, 66), jedną Sebastian Górski (89). To był pogrom...

Już do przerwy gospodarze mogli wygrywać 3:0 ale zabrakło skuteczności. O ile w pierwszej połowie Tęcza jeszcze starała się jakoś przeciwstawiać Falubazowi, o tyle po przerwie dominowali już zielonogórzanie deklasując wręcz, solidny, przecież zespół gości. Ten sukces sprawia, że Falubaz choć do końca rozgrywek czwartej ligi jeszcze daleko już dziś może myśleć o meczach w trzeciej lidze.

Źródło:Dzień Dobry TVN