Cyber Marian to jeden z najlepiej wycenianych polskich youtuberów. Niedziwne, gdyż jego produkcje zaskakują profesjonalizmem i dbałością o każdy szczegół. Tym razem dziwny gość w okularach zdecydował się zaangażować do najnowszego wideo kilkadziesiąt osób i postanowił zniszczyć wszystkie samochody... Zobaczcie efekt jego pracy!

Prawdopodobnie to pierwsza tak zaawansowana produkcja na polskim YouTube. Na planie było ok. 50 osób w tym 6 zawodowych kaskaderów i 7 osób z grupy rekonstrukcyjnej zwanej Bractwo B.O.B. Ze względów bezpieczeństwa na planie obecna była ekipa ratownicza. Zdjęcia kręcone były na śląskim złomowisku w Radostowicach i złomowisku Piotrostal w Tłuszczu pod Warszawą. Plan zdjęciowy trwał 3 dni.

Wszystkie pojazdy biorące udział w filmie zostały całkowicie zniszczone podczas kręcenia sceny finałowej. Zobaczie efekt:


O stworzenie takich filmików Cyber Mariana poprosiło Discovery Channel. Promują nowy, czwarty już sezon programu Złomowisko.

Zobaczcie też "Making of", czyli jak wyglądała praca nad tak zaawansowaną produkcją:


Najnowsza twórczość Cyber Mariana została też wzbogacona o teledysk w wykonaniu Chwytaka i DJ Wiktora. Jest to parodia słynnego utworu grupy AC/DC:

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!