Mam talent w Zielonej Górze

Ekipa programu będzie na was czekać już 12 kwietnia w Dana Hotel&Spa, al. Wojska Polskiego 79. (© materiały organizatora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już w kwietniu i maju po raz 7. ekipa „Mam Talent!” wyruszy na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. I po raz pierwszy zawita właśnie do Zielonej Góry.

Czy Zielona Góra ma talent? Pokażcie, co potraficie! Po raz pierwszy w Zielonej Górze odbędzie się casting do  "Mam Talent!".  Ekipa programu będzie na was czekać już 12 kwietnia w Dana Hotel&Spa, al. Wojska Polskiego 79. - Na casting prosimy przygotować 2 minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio. Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/ prawnych opiekunów na udział w programie - informują organizatorzy.Zobacz również: "Niewiadomy Rozwój Sytuacji" muzykę wydobywa nawet z rur 

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: