Zarząd Województwa Lubuskiego przyjął do realizacji projekty wyłonione w drodze konkursu prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zarząd Województwa Lubuskiego przyjął do realizacji projekty wyłonione w drodze konkursu prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Kwota dofinansowania wynosi ponad 7,2 mln zł.
Konkurs został zorganizowany w ramach Poddziałania 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy. Dofinansowane zostały m.in. projekty \"Kluczowe kompetencje Lubuskiej kobiety sukcesu\" oraz \"My kobiety\". Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Międzyrzeczu zrealizuje cykl szkoleń rzemieślniczych dla osób bezrobotnych, które mają być szansą na zdobycie nowych kwalifikacji i zatrudnienia, natomiast władze Miasta Gorzowa Wlkp. opracowały projekt \"Kolega z pracy - szanse osób niepełnosprawnych na aktywne życie zawodowe\".
Grupy docelowe konkursu doświadczają największych trudności związanych z wejściem i utrzymaniem się na rynku pracy. Przyjęcie do realizacji projektów przyczyni się do poprawy sytuacji na rynku pracy osób długotrwale bezrobotnych, młodzieży do 25 roku życia, osób niepełnosprawnych, kobiet powracających oraz wchodzących po raz pierwszy na rynek pracy, jak również do osób, które ukończyły 45 rok życia.
Pełna lista będzie dostępna w najbliższych dniach.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!