czy tylko prezydentów? czy tylko prezydentów?

przedstawiać konkretnych fachowców (© PanPiotrowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Któż z Was nie uczestniczył w wycieczce? Szkolna wycieczka do Wrocławia, Krakowa czy Warszawy była oprowadzana przez Przewodnika Turystycznego. Pan Przewodnik pokazywał atrakcje miejskie, pogłębiał wiedzę historyczną o mieście, przypominał ważne wydarzenia historyczne.

Wprawdzie (pamiętam ze szkoły) najfajniejsze były anegdoty o popularnych mieszkańcach czy politykach, ale Pan Przewodnik pozostał we wspomnieniach jako fajny facet.
W Zielonej Górze też są przewodnicy turystyczni oprowadzający Naszych Miłych Gości i zachwalający to najwspanialsze miasto na ziemi.
Trochę się dziwię, że na łamach poczytnego i najważniejszego w mieście portalu„mmzielonagora.pl" nie było kilku ciepłych zdań o zielonogórskich przewodnikach, nie przedstawiono jakiegoś fajnego przewodnika...
* * *
Oczywiście (tak, tak, wiem) „portal to nie koncert życzeń" i ja nie roszczę pretensji ani nie żądam, a jedynie się dziwię, a nawet pytam - dlaczego Dzień Kota ma swoich promotorów, a o ludziach różnych zawodów: dziennikarzach, przewodnikach, kominiarzach, radnych, taksówkarzach, trenerów, katechetach, zecerów... tak mało się pisze?
I niechaj mnie nikt nie przekonuje, że Zapowiedź odczytu to jest Życzliwa Recenzja czy Wywiad z konkretnym mistrzem zawodu.
Radzę „Uśmiechnij Się i Bądź Miły dla Bliźnich" 

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!