Udało się. Pogoda dopisała, humory również. To była naprawdę pozytywna sesja z blogerkami. I kto wie, może już niebawem powtórzymy ją:)

Spotkaliśmy się dzisiaj. Godzina 10.00, plac Bohaterów. MM-kowicze "uzbrojeni" w aparaty i blogerki modowe, które zgodziły się wziąć udział w  zabawie i zostać naszymi modelkami.  

Chwila na zapoznanie się i ustalenie kilku szczegółów. I do dzieła. Pomysłów było sporo. A to przy fontannie, a to w fontannie, a to na tle kwiatów. Później przenieśliśmy się już na deptak. I tak zmierzając w stronę ratusza, co jakiś czas zatrzymywaliśmy się. Bo każdy miał inną wizję. I chciał zaprezentować dziewczyny siedzące przy stoliku, obok bachusików, czy po prostu spacerujące po pięknym, słonecznym deptaku. 

To było naprawdę udane spotkanie. Ja bawiłam się świetnie. - Jestem naprawdę zadowolona. Świetnie dziewczyny. Już nie mogę doczekać się, kiedy wrócę do domu i zobaczę zdjęcia - przyznała Baarbara.

Widziałam, jak MM-kowicze się starali i profesjonalnie podchodzili do tematu. Magda, Klaudia, Paulina, Marcjanna i Martyna pomagały i chętnie współpracowały. 

Magdalena modą interesuje się od dwóch lat. Często tworzy własne projekty. Przed spotkaniem powiedziała, że lubi wszelkie kombinacje i szaleństwa. I to też pokazała dzisiaj. Marcjanna, jak przyznała w modzie najbardziej lubi połączenie miejskiego/casualowego styl z odrobiną eleganckiego szyku.
Klaudia mówiła, że czasami jej strój pokazuje coś całkowicie zaskakującego, czasami coś bardzo zwyczajnego, ale wpadającego w oko. Dzisiaj była ubrana delikatnie, lekko i wręcz idealnie na spacer po deptaku:) Paulina opowiadała przed spotkaniem o tym, że ma swój styl. Nikogo nie naśladuje i ubiera to, co jej się podoba, co jej pasuje. Swoim strojem dodała całej sesji koloru i przede wszystkim "energii". A Martyna przyjechała do nas z Nowej Soli:) Szalona i pozytywnie nastawiona do świata. 

Co tutaj więcej pisać. Dziękujemy jeszcze raz dziewczynom, że zgodziły się wziąć udział w naszej zabawie. I mam nadzieję, że będziemy jeszcze kiedyś powtórzymy ją:) 
I czekam na zdjęcia MM-kowiczów. One tak naprawdę pokażą, jak wyglądała nasza sesja i jakie są jej efekty:) 

Zapraszamy również na blogi dziewczyn:
Marcjanna - Made Of Tears
Magdalena - Smell of Red Lipstics
Klaudia - klaudynnakr.blogspot.com
Paulina - all about me
Martyna - Tynkaa.blogspot.com
 

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!