meteoryt światowej sławy meteoryt światowej sławy

to miło mieć fotkę przy tablicy (© życzliwy z Wilkanowa)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czym żyje świat ? Nad syberyjskim Czelabinskiem przeleciała kula ognista. Stosowne czynniki szukają meteorytu który spadł. Zapewne będą wycieczki naukowców, ciekawskich a potem zwykłych turystów chcących sobie zrobić fotkę przy meteorycie.

Ja mam propozycję na dzisiejszą sobotę i jutrzejszą niedzielę.
Wycieczka do NASZEGO METEORYTU ! Zaledwie kilka kilometrów.
Przy wjeździe (od Zielonej Góry) do Wilkanowa, skręcić w prawo. Kilkaset metrów do zakrętu głównej drogi i tuż przy „skrzyżowaniu" stoi pomnik przyrody a obok gablota z historią.
W Wilkanowie ludzie życzliwi. Znajdzie się ktoś do naciśnięcia spustu Waszego foto-aparatu.
* * *UWAGI dla Miłych Czytelników tego tekstu.Tekst nie jest protokołem z wydarzenia publicznego. Wiadomości o grünbergowskim/ zielonogórskim meteorycie (podobno) można znaleźć w internecie.
Przepraszam zawiedzionych ale pisuję tylko dla przyjemności i to co chcę.Radzę „Uśmiechnij Się i Bądź Miły dla Bliźnich" 

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: