Policjanci ruchu drogowego zatrzymali na drodze z Zielonej Góry do Nowogrodu Bobrzańskiego motocyklistę, który jechał 214 km/h. Wczoraj policjanci w samochodzie z videorejestratorem patrolowali drogę krajową nr 27 z ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali na drodze z Zielonej Góry do Nowogrodu Bobrzańskiego motocyklistę, który jechał 214 km/h.

Wczoraj policjanci w samochodzie z videorejestratorem patrolowali drogę krajową nr 27 z Zielonej Góry w kierunku Nowogrodu Bobrzańskiego. W ostatnim czasie to na tej właśnie drodze doszło do kilku wypadków drogowych w tym także ze skutkiem śmiertelnym.

W pewnym momencie policyjny radiowóz wyprzedził, jadący z bardzo dużą prędkością, motocyklista. Policjanci ruszyli w pościg, żeby zatrzymać pirata. Pomiar prędkości wykazał, że motocyklista porusza się z szybkością ok. 200 km/ na godzinę i cały czas przyspiesza, a oprócz tego popełniał także inne wykroczenia. W pewnym momencie kierujący motocyklem miał na liczniku ponad 214 km/ na godzinę. Chwilę później został zatrzymany.

Po sprawdzeniu okazało się, że kierujący motocyklem nie ma w ogóle uprawnień do kierowania. Mężczyzna za popełnione wykroczenia dostał 1000 zł mandatu i otrzymał także 20 punktów karnych.

KMP Zielona Góra

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!