Uczniowie Gimnazjum nr 1 wciąż nie mogą korzystać z basenu. Inspektor nadzoru budowlanego przerwał prace przy remoncie obiektu. Co dalej?

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Odpowiadająca za oświatę w mieście wiceprezydent miasta Wioleta Haręźlak ujawniła, że wykonawcy zarzucono stosowanie niewłaściwych materiałów. Zakres prac jest potężny. Obejmuje m.in. wymianę płytek w niecce i na hali basenowej - zarówno na ścianach, jak i posadzkach. Do tego prace w szatniach dziewcząt i chłopców oraz przy natryskach.
Dodajmy, że basen w Gimnazjum numer 1 jest dostosowany do nauki pływania dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych - ma 8 metrów szerokości, prawie 20 długości, po przebudowie w najgłębszym miejscu będzie miał 1,45 m. Zdaniem władz miasta jest szansa, że basen zostanie oddany do użytku jeszcze we wrześniu.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!