wystawa jako wizytówka wystawa jako wizytówka

szkoda dla Gorzowian ? (© PanPiotrowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Będąc w stanie zachwytu dla urody deptakowej wystawy najlepszych fotografii z tegorocznego winobrania napisałem „Z pewną nieśmiałością „zapytowywuję" o termin i lokalizację foto-wystawy „Winobranie'2012" w bliźniaczym Gorzowie Wlkp.

Które zdanie w tym teksie było odczytane jako obrażające korpus dziennikarsko-redaktorski Gazety Lubuskiej ?
Od 29 listopada minęło kilka dni. Tekst gazetowy szybko traci aktualność, zanika z naszej pamięci...
ALE JA PAMIĘTAM i to ja czuję się obrażony zlekceważeniem braku odpowiedzi na proste i czytelne przecież zapytanie.
Przypominam pytanie i UNIŻENIE PROSZĘ O ŁASKĘ UDZIELENIA mi jakiejkolwiek odpowiedzi.
>>>Dlaczego Polacy z innych miast mają być pozbawieni możliwości oglądu tej wspaniałej wystawy i zachwycenia się „zatrzymanymi w kadrze" cudownościami tego naszego obrzędu ?<<<
Dlaczego Gazeta Lubuska miała by zazdrościć Gorzowianom oglądu i zachwycenia się naszym zielonogórskim świętem, które przecież „jest produktem turystycznym" Województwa Lubuskiego.
Czy istnieją poważne przeszkody aby wystawę udostępnić innym miastom województwa a nawet i innym, o statusie stolic regionalnych.W pierwszej kolejności wymienię Podkarpacie, Wielkopolskę a nawet Dolny Śląsk.
* * *Gdyby ktokolwiek miał opory przed udostępnieniem wystawy Gorzowianom to przypominam , że wielkim powodzeniem cieszył się gorzowski tramwaj stojący na zielonogórskim deptaku przez dwa miesiące.
* * *Nie widzę problemów logistyczno-organizacyjnych. Wszak współorganizator wystawy „Gazeta Lubuska" posiada tam swój oddział a w innych miastach ma bliźniacze gazety zrzeszone we wspólnocie „Media Regionalne"
* * *Coś słyszałem (a może czytałem) o współpracy portalów „mmzielonagora.pl" z „gazetalubuska.pl"A może mi się tylko śniło ? Zbytnim optymista jestem! 

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!