Nowy sezon Kuchennych rewolucji. Które restauracje odwiedzi Magda Gessler w 2018 r.? Uchylamy rąbka tajemnicy. Zobaczcie, w jakich lokalach kręcono odcinki, które zobaczymy w Kuchennych rewolucjach 2018. Nowy sezon programu Magdy Gessler rusza 22 lutego 2018.


Info z Polski

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Żywiecka pani domu (gość)

Ta baba zniszczyła już tyle restauracji i barów że powinna już być dawno zatrzymana w areszcie do wyjaśnienia. Ona tylko czerpie kasę dla siebie dzięki TVN, który też działkę dostaje. Nawet niepotrafi zadbać o swoje restauracje, które padają po kilku miesiącach. To co ona prezentuje w tvn, to może ładnie wygląda na wizji, ale jest niezjadliwe..

Ćpun (gość)

Każda restauracja upada po rewolucjach tej rozczochranej małpy. Przez parę miesięcy jest może trochę lepiej, bo każdy chce zobaczyć te jej "rewolucje" a później jest gorzej jak było. Ona nawet sama nie potrafi sobie poradzić ze swoimi restauracjami a poucza innych. Jej wszystkie restauracje już upadły.