Adam Urbaniak, Patryk Dudek i Janusz Kubicki po podpisaniu umowy o promocji miasta Adam Urbaniak, Patryk Dudek i Janusz Kubicki po podpisaniu umowy o promocji miasta

Adam Urbaniak, Patryk Dudek i Janusz Kubicki po podpisaniu umowy o promocji miasta (© Leszek Kalinowski )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Młody żużlowiec dostał kilkadziesiąt tysięcy złotych od miasta, by dobrze przygotować się do cyklu Grand Prix i... promować miasto. Napis Zielona Góra będzie na kombinezonie sportowca, na koszulkach...

We wtorek Patryk Dudek podpisał w urzędzie miasta umowę z prezydentem miasta Januszem Kubickim i przewodniczącym rady Adamem Urbaniakiem. To pierwsza tego typu umowa z żużlowcem.

- Dla mnie Patryk Dudek to wzór godny naśladowania. Zawsze też podkreśla, że jest z Zielonej Góry. I mam nadzieję, że pozostanie z nami na zawsze - mówił prezydent. - Pieniądze są dla niego, nie dla klubu, który wspieramy, podobnie jak koszykówkę, co roku. Chodzi o to, by dobrze przygotował się do zawodów.

Adam Urbaniak zachęcał do kibicowania. Sam kupił już bilety nad Grand Prix w Warszawie. Liczy na to, że będziemy towarzyszyli żużlowcowi także w Pradze i innych miastach.

Patryk Dudek dziękował za wsparcie, obiecał, że da z siebie wszystko, byśmy byli z niego dumni.

Patryk Dudek trzecim Najpopularniejszym Sportowcem Województwa Lubuskiego w 2016


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Więcej na temat: