Do przykrego incydentu doszło w Zielonej Górze w trakcie sobotniego koncertu z cyklu Rap Gra. Główną gwiazdą wieczoru był Peja. W pewnym momencie raper wściekł się na jednego z fanów i sprowokował tłum, by ten sam wymierzył sprawiedliwość. - Wiecie, co macie z nim zrobić. Rozje... w chu... - krzyczał ze sceny.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do wczoraj zielonogórska policja nic nie wiedziała o tym zdarzeniu. Zawiadomienie złożył dopiero mieszkaniec Żagania - ojciec poszkodowanego chłopaka.

Rapera z równowagi wyprowadził fakt, że jeden z fanów pokazał mu środkowy palec. Peja momentalnie wpadł w szał. Zaczął rzucać wyzwiskami ze sceny. W efekcie sprowokował tłum do bójki. - Wiecie, co macie z nim zrobić. Rozje... w chu... - prowokował fanów.

Po chwili młody chłopak był szarpany i kopany przez kilkunastu fanów skupionych w jego pobliżu.

- Wy...dalaj, tak właśnie kończą frajerzy - tak miał całe zajście skwitować Peja.

Nikt z ochroniarzy, którzy zabezpieczali imprezę nie zareagował w trakcie tego brutalnego zajścia.

Dziś zielonogórska policja wszczęła śledztwo. Sprawdzi, czy Peja rzeczywiście prowokował tłum do pobicia chłopaka. Jeżeli rzeczywiście tak było, to wówczas raperowi postawiony zostanie zarzut popełnienia przestępstwa.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kuba (gość)

mam nadzieje że oberwie za to ! na 15 latka cały tłum ? pff... posiedzi to zmięknie kozak