Zielonogórscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który wjechał w ścianę sklepu Biedronka przy ul. Wojska Polskiego. Teraz stanie przed sądem.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wczoraj w nocy, około godz. 3.40 policjanci otrzymali zgłoszenie o aucie, które wjechało w ścianę sklepu. Kierującym, okazał się mieszkaniec Warszawy. Po przyjeździe policji próbował uciekać, ale został zatrzymany przez stróżów prawa.
Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał prawie trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się też, że to nie był jego pierwszy wybryk. Miał już bowiem odebrane przez sąd prawo jazdy za jazdę po pijanemu.
Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań, a samochód na parking strzeżony. Za jazdę po pijanemu i złamanie sądowego zakazu kierowcy grozi kara do trzech lat więzienia.


Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!