Przewozy Regionalne uruchomią na PolAndRock 2018 (Woodstock) 80 dodatkowych składów Przewozy Regionalne uruchomią na PolAndRock 2018 (Woodstock) 80 dodatkowych składów

Przewozy Regionalne uruchomią na PolAndRock 2018 (Woodstock) 80 dodatkowych składów. (© Jakub Pikulik / archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

PolAndRock 2018 (dawniej Woodstock) to dla wielu nie tylko festiwal, ale również niezapomniana podróż pociągiem. Przewozy Regionalne na PolAndRock Festival w 2018 r. uruchomią 80 dodatkowych składów. Dojadą one do Kostrzyna nad Odrą z różnych zakątków Polski.

Pociągi na PolAndRock Festival 2018 będą jechały z stronę Kostrzyna z Polski wschodniej i centralnej. Składy przyjadą więc m. in. z Warszawy, Łodzi i Białegostoku. Jednak ze względu na prowadzone remonty torowisk, będą one musiały pojechać drogą okrężną, przez Kutno, Toruń, Gniezno i Poznań. Część z nich pojedzie przez Łódź, Kalisz i Poznań. W tych wszystkich miejscowościach będzie można wejść do pociągu i przyjechać do Kostrzyna na PolAndRock Festival 2018.
[sndh]
Wszystkie informacje o PolAndRock Festivalu 2018 (Przystanku Woodstock 2018) w Kostrzynie nad Odrą: PolAndRock festival (Przystanek Woodstock 2018): koncerty, zdjęcia, filmy, informacje

Ale to nie wszystko. Kolejne pociągi przyjadą do Kostrzyna na PolAndRock Festival (Woodstock) z północy Polski. Składy przyjadą z Trójmiasta przez Słupsk i Koszalin. Niektóre składy przejadą przez Kołobrzeg. Pociągi na Woodstock 2018 w Kostrzyna przyjadą też z Olsztyna przez Toruń i Bydgoszcz.

Z Kolei z południa Polski będzie można przyjechać do Kostrzyna na PolAndRock Festival 2018 z Rzeszowa, Katowic, Bielska-Białej, Rybnika, Gliwic, Zabrza, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Opola, Wrocławia i Głogowa. Pociągi na Woodstock będą zatrzymywały się też w mniejszych miejscowościach.

Sprzedaż biletów kolejowych na PolAndRock 2018 (Woodstock) ma się rozpocząć 2 lipca. Będzie je można kupić zarówno w kasach stacjonarnych, jak i przez internet.

Chcesz wiedzieć kto zagra na PolAndRock Festival 2018 (Przystanek Woodstock 2018)? Przystanek Woodstock 2016: zespoły, koncerty kto zagra

Zobacz też wideo: Mieszkańcy Kostrzyna nad Odrą popierają organizację w mieście kolejnych edycji Przystanku Woodstock. Miasto zleciło profesjonalne badanie opinii publicznej


Przeczytaj też: PolAndRock Festival 2018 (Woodstock). Hunter, Alpa Blondy i PPNOU zagrają na festiwalu! [ZDJĘCIA]

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!