Policja: Kobiety poszukiwane za niepłacenie alimentów [ZDJĘCIA, CZĘŚĆ 1]

Policja w całej Polsce poszukuje za niepłacenie alimentów ponad sto kobiet. Zobacz zdjęcia poszukiwanych. Rozpoznajesz którąś z nich? Skontaktuj się z policją.

SZKI

  • Głos Wielkopolski
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

23.09.2018, 12:37

szkoda że chlopow nie zamykają. Mój ojciec dziecka ma 50 tyś zadluzenia i co ?

22.09.2018, 21:31

Wspaniala inicjatywa. Popieram. Ludzie, ktorzy siedza w necie i czytaja cale dnie pierdoly moga sie w koncu na cos przydac. Policja juz wystarczajac duzo pracy ma bez tego, teraz dolozyli im szukanie alimenarzyzaawansowane. Z kobietami bedzie latwiej, bo jest ich mniej. Jakby opublikowany taka liste dluznikow to nikomu by sie az tylu zdje! Nie chcialo ogladac.

17.09.2018, 17:46

... Ja dla Policji za darmo pracować nie będę, Policja za mnie nie pracuje, tylko ja muszę wykonywać swoją robotę, Policja za to bierze pieniądze, żeby wykonywać swoją pracę, więc może niech się wezmą za robotę, a nie WYSŁUGUJĄ SPOŁECZEŃSTWEM, bo jak zwykły człowiek jest w poszkodowany, to się zaczyna gadka w stylu: "a czego Pani oczekuje?", albo " no ja nie wiem pod jaki paragraf można by to podciągnąć"

15.09.2018, 07:44

jak tylko nagonka o pedofilach w czarnych sukienkach ,to pokazują kobiety alimenciarki morderczynie zaginionych ,ponoć jeszcze mają dolączyc złodzieje recydywisci z okolic zamiszkania i wszelka zaraza ,i tylko patrzec jak co jeszcze wymysła ,tego nie ma nigdzie w europie ,a takie wpisy do roboty gnoje nie przystoją bo jak ciebie wypiredolą z pracy i przez 3 miesiace nie zaplacisz alimentów sam siebie zobaczysz w internecie

07.09.2018, 18:29

Co drugi facet w Pomsce Nie płaci Alimentów Ostatnio była Akcja Wsztstkie samotne matki.po komisariatach by udzielić informacji np ze nie ma od lat kontaktu z alimenciarzem Nie wie o nimnic Ale jak każdy z Tych ztupow Pracuje na Czarno i to niecraz pod nosem policji haha

21.08.2018, 22:29

Dokładnie.

21.08.2018, 01:38

Nie mam nic wspolnego z tym ale gnojem mozesz kiedys byc sam ..przemysl to..nie ublizaj innym cwaniaczku

19.08.2018, 08:30

Jedna chyba zmieniła płeć, udaje kobietę i mieszka na Grodzkiej wykorzystywana przez obce służby do mieszania w polskich sprawach :)

19.08.2018, 08:24

A najsłynniejszy alimenciarz i kręciarz chodził po mediach i demonstracjach w obronie aborcji, "konstytucji", "demokracji" kilka lat. I co? Please…. Nagle kilka alimenciarek ze zdjęciami z lat 90-tych ma ruszyć społeczeństwo do obywatelskich zatrzymań? Przy takim rozwoju technologii szpiegowskich wy się pytacie nas co zrobić? Rozumiem ściganie bandyty, mordercy, łapówkarza, prywaciarza kamienic, karuzelowca vatowego, amber goldowca, ale alimenciarza co może pod mostem okowitę ciągnie?

18.08.2018, 22:16

Policja sama nic nie zrobic facebookiem się już posługują , co za wiocha,

18.08.2018, 22:01

Hehehehe, czyżby autor notatki mścił sięna kobietach z powodu osobistych problemów? Oczywiście, że są nieliczne kobiety, które porzucają dzieci nie płacą, ale nie rozumiem tej złośliwej publikacji zdjęć i nagonki na sto kobiet. Opublikujcie zdjęcia mężczyzn, którzy nie płacą na swoje dzieci to nie starczy wam internetu.

17.08.2018, 13:38

Alimenciarze do pracy . Obroża na noge i do roboty. A nie całe społeczeństwo za lenia ma płacić. DO ROBOTY GNOJE>