Policjanci ruchu drogowego w środę wieczorem i czwartkowy poranek sprawdzali stan trzeźwości kierujących w ramach działań ,,Trzeźwy kierowca”. Pomimo ciężkich warunków na drodze policjanci sprawdzili kilkudziesięciu kierujących, którzy wyruszyli w drogę.

W środę wieczorem w Zielonej Górze na ulicy Wojska Polskiego i Wandy patrole policyjne sprawdzały kierujących pod kątem stanu trzeźwości. Ku wielkiej satysfakcji policjantów wszystkie skontrolowane osoby były trzeźwe.

- Zielonogórscy policjanci ruchu drogowego także w czwartkowy poranek wyruszyli do Nowogrodu Bobrzańskiego, by sprawdzić stan trzeźwości wyruszających wcześnie rano kierujących. Wyniki przeprowadzonych działań były zadowalające dla mundurowych, którzy nie zatrzymali żadnych kierujących na podwójnym gazie - dodaje sierż. Kamila Wydrych.Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!