Polska 3:2 Dania. Zdjęcia z meczu w Gdańsku

redakcja
redakcja
W rozegranym w środę 14 sierpnia towarzyskim meczu Polska - Dania nasza reprezentacja wreszcie wygrała. 3:2. Rozegrane na gdańskim stadionie PGE Arena spotkanie obejrzał komplet kibiców.

Zdjęcia z meczu Polska - Dania na PGE Arena Gdańsk

W pierwszej połowie Polska grała dobrze tylko przez maksymalnie dziesięć minut, przeprowadziła raptem kilka dobrych akcji i strzeliła jednego gola. Błaszczykowski ładnie pograł z Klichem, a ten drugi mocnym strzałem pokonał bramkarza Danii. Później szybkie wyrównanie Duńczyków i zabójcza końcówka pierwszej połowy, która skończyła się wynikiem 2:1 dla Danii.

W drugiej połowie zobaczyliśmy zupełnie inną reprezentację Polski. Przez większą część drugiej odsłony Biało-czerwoni grali bardzo miło dla oka, skutecznie w ofensywie i pewnie w obronie. Kluczowe były jednak dwie minuty, gdy bramki zdobyli Sobota i Zieliński.