Pomóż Danielowi. Weź udział w specjalnej edycji Testu Coopera

(© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Start w niedzielę 21 września. Gdzie? Na stadionie UZ przy ul. Wyspiańskiego. Cel - zbierania funduszy na leczenie Daniela Szałęgi - wieloletniego trenera grup dziecięcych i młodzieżowych w Uczniowskim Klubie Piłkarskim w Zielonej Górze.

U Daniela wykryto guza mózgu. Przebył on bardzo skomplikowaną operację, jednak to za mało. Cały czas musi być pod opieką lekarzy onkologów oraz przyjmować drogie leki i bardzo kosztowną chemioterapię, aby całkowicie wyjść z tej ciężkiej choroby.Każdy kto chciałby pomóc w leczeniu trenera Daniela Szałęgi może wziąć udział w Teście Coopera organizowanym przez Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego.Test Coopera dla DanielaNa czym polega test? Na przebyciu na własnych nogach (bieg, marsz) jak najdłuższej odległości w ciągu 12 minut. Swój wynik porównuje się z odległościami z tabeli stworzonej przez doktora Coopera i na tej podstawie wiemy, w jakiej formie fizycznej jesteśmy. Każdy kto będzie chciał wziąć udział w sprawdzianie przed startem będzie musiał uiścić opłatę w wysokości 10 zł, która w całości będzie przeznaczona na leczenie Daniela. Jak zapowiadają organizatorzy, dla każdego uczestnika przewidziana jest woda i słodki poczęstunek.Pierwszy bieg rozpoczyna się o godzinie 12:00, a każdy kolejny rusza co 30 minut. Dodatkowa atrakcjaW niedzielę również odbędzie się mecz II ligi rugby pomiędzy zespołami KU AZS UZ Rugby Club Zielona Góra, a KS Rugby Wrocław. Mecz rugby zaczyna się o 13:00. W przerwie meczu zaplanowany jest "mini Cooperek" dla najmłodszych.Kiedy: Niedziela 21 września Miejsce: Stadion UZ przy ul. WyspiańskiegoCzas: Start godz. 12.00

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!