Poznajcie ponad 100 kandydatów, którzy walczą o tytuł Kociej Piękności 2016 i supernagrody. Głosowanie trwa do 31 marca!

onad 100 kotów bierze dział w naszym plebiscycie. wspólnie z naszymi Czytelnikami wybieramy Kocią Piękność 2016!

Przypominamy, że najpiękniejszy kociak zdobędzie tytuł "Kociej Piękności 2016" i supernagrody. Nagrodzimy również cztery pozostałe miejsca. Karma, przysmaki, środki czystości, transporter czy drapak z pewnością ucieszą kociaka i jego właściciela.

GŁOSOWANIE
Głosowanie odbywa się za pomocą SMS. Rozpoczęło się 1 marca 2016 r. o godz. 10:00 i potrwa do 31 marca 2016 r. do godz. 12.59. Aby zagłosować na swojego faworyta wystarczy wysłać SMS na numer 72355 w treści wpisując GLKOT. po kropce wpisując numer wybranego kandydata. Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Jeden wysłany SMS to 10 punktów w plebiscycie na daną kandydaturę. O zwycięstwie decyduje największa suma liczby punktów.

GŁOSOWANIE I AKTUALNE WYNIKIA jak do tej pory przedstawiają się wyniki? Na prowadzeniu od kilku dni znajdowała się Kicia, a za nią Perseusz, Micia, Lufka i Misia.

_______________________________________________________________________
Zobacz również: Nie ma lepszego miejsca do spania niż... klawiatura

źródło: Cover Video/x-news

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Piec (gość)

Jest to wspaniały konkurs. Kociaki są cudownymi stworzeniami, dostarczają tyle radości, co niemiara. Nasza kicia micia jest po prostu cudowna, temat nr 1 wszystkich spotkań rodzinnych, towarzyskich, domowych. Ona jest naszym oczkiem w głowie, całe nasze życie podporządkowane jest pod tą koteczkę. Polecam każdemu !!!