Nasi Czytelnicy to bez wątpienia miłośnicy mruczących sierściuchów. Codziennie przesyłają do nas zdjęcia swoich ukochanych pupili. Poznajcie pierwszych uczestników naszego plebiscytu i jednocześnie kandydatów do tytułu Kocia Piękność 2016.

Chcecie również pochwalić się swoimi kociakami? Czekamy na dostojnych kocurów, lwy kanapowe, mruczące kotki, rude sierściuchy i słodkie maluchy. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 marca. Plebiscyt odbywać będzie się na naszej stronie lubuskie.naszemiasto.pl To tutaj znajdziecie formularz zgłoszeniowy. Ale istnieje także możliwość przesłania zgłoszenia na mail: plebiscyt@gazetalubuska.pl w tytule wpisując „Kocia piękność 2016”, a w treści:
- imię zwierzaka, krótką informacje o pupilu, imię i nazwisko właściciela, jego numer telefonu (do wiadomości redakcji) miejscowość w której mieszka, - przynajmniej jedno, a maksymalnie osiem zdjęć pupila w dobrej rozdzielczości,

ZGŁOSZENIA DO PLEBISCYTU KOCIA PIĘKNOŚĆ 2016Głosowanie za pomocą SMS będzie trwało od 1 marca od godz. 10.00 do 31 marca do godz. 12.59, jeden wysłany SMS to 10 głosów w plebiscycie na kandydata . Natomiast za pomocą naszej strony internetowej poprzez kliknięcie na odpowiedni przycisk, będzie trwało od 1 marca od godz. 10.00 do 11 marca do godz. 13.00

Nagrodzimy 5 kotów, które zdobędą najwięcej głosów.
Zwycięzcy plebiscytu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz następujące nagrody:
I miejsce – karma Cotecnica dla kota 9 kg, chusteczki Filous do pielęgnacji 20 szt., mix przekąsek Filous 170 g, transporter Curver dla kota.
II miejsce – karma Cotecnica dla kota 6 kg, chusteczki Filous do pielęgnacji 20 szt., mix przekąsek Filous 170 g, toaleta Rotho dla kota, drapak Tobi.
III miejsce – karma Cotecnica dla kota 6 kg, chusteczki Filous do pielęgnacji 20 szt., mix przekąsek Filous 170 g.
IV miejsce – karma Cotecnica dla kota 6 kg, chusteczki Filous do pielęgnacji 20 szt., mix przekąsek Filous 70 g.
V miejsce - karma Cotecnica dla kota 3 kg, chusteczki Filous do pielęgnacji 20 szt., mix przekąsek Filous 170 g.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!