(© schronisko)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Inicjatywa dla zwierząt zaprasza na Charytatywny Bal Przebierańców. Dochód ze sprzedaży biletów i licytacji w całości przeznaczymy na tych najbardziej potrzebujących naszych czterołapych podopiecznych! Zarezerwuj czas 12 lutego, a wieczorem, w okolicach godziny 20.00 zjaw się w klubie WySPa. Przebierz się koniecznie! Za co chcesz, byle było Ci wygodnie, żebyś był z nami do końca

Charytatywny bal odbędzie się już 12 lutego. W programie mnóstwo atrakcji. Oczywiście nie może zabraknąć konkursu na Króla i Królową Balu. Ale to nie wszystko! Wystąpią:
- Kabaret Made in China
- Krzysztof Kamyszek - stand-up
- Zgas & Zgasik - jedyny beatboxujący brzuchomówca w Polsce Oprawę muzyczną zapewni B.W.A. Underground Selekta. Całą imprezę poprowadzi niezastąpiona, zwierzolubna, ulubiona nasza pani konferansjer - Kasia Sobieszek!
Co jeszcze warto widzieć?
Podczas imprezy odbędzie się licytacja, z której dochód trafi do tych najbardziej potrzebujących psów i kotów z zielonogórskiego schroniska! Wśród 3 osób zostaną rozlosowane niespodzianki! Czekać na Was będzie szwedzki bufet i również wegetarianie znajdą tam coś pysznego dla siebie!

Termin: 12 lutego 2016
Godzina: od 20:00 do 3:00
Miejsce: klub WySPa w Zielonej Górze
Ceny biletów: do końca stycznia 60 zł, od 1 lutego: 75 zł.
W cenie biletu bufet szwedzki, będą również dania wegetariańskie. Rezerwacji dokonywać można wysyłając wiadomość eletroniczną na adres psiebierancy@gmail.com lub dzwoniąc/wysyłając wiadomość SMS pod nr telefonu 784 907 792. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata na konto banku Credit Agricole, nr konta PL 59 1940 1076 3018 7685 0000 0000 lub w biurze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze. W tytule wpłaty prosimy wpisać TYLKO imię i nazwisko osoby bądź osób dokonujących rezerwacji. Bilety będą do odbioru w biurze schroniska (lub po wcześniejszym ustaleniu w siedzibie Stowarzyszenia Inicjatywa dla Zwierząt pl. Słowiański 17/3 w Zielonej Górze). Liczba miejsc ograniczona.
WSTĘP OD 18 ROKU ŻYCIA

Plan balu:
20:00 - rozpoczęcie
20;15 - przywitanie gości
20:30 - występ kabaretu Made in China
21:00 - występ: Zgas & Zgasik
21:30 - występ Krzysztofa Kamyszka
23:00 - licytacja
24:00 - wybór Króla i Królowej Balu
3:00 - żegnamy się grzecznie

ZAPRASZAMY PSIERDECZNIE!


Zobacz również: Samojed, który nie znosi samotności

źródło: Cover Video/x-news

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!