Zielonogórscy kryminalni zatrzymali wczoraj dwóch mężczyzn, którzy rozprowadzali na terenie Zielonej Góry heroinę. Pierwszy z nich, 22-latek, rozprowadzał narkotyki od kilku miesięcy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zielonogórscy kryminalni zatrzymali wczoraj dwóch mężczyzn, którzy rozprowadzali na terenie Zielonej Góry heroinę.

Pierwszy z nich, 22-latek, rozprowadzał narkotyki od kilku miesięcy. Policjanci szacują, że młody mężczyzna mógł udzielić innym osobom co najmniej kilkadziesiąt gram narkotyków. 22-latek jest znany policji, ale nie był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Przedstawiono mu zarzut udzielania narkotyków za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Z kolei drugi z zatrzymanych, 49-latek, rozprowadził co najmniej 150 działek narkotyku.

Policjanci ustalają, jak długo działał i komu udzielał narkotyków. Mężczyzna jest znany policji i był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Przedstawiono mu zarzut udzielania znacznych ilości narkotyków.

Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do 10 lat. Policjanci za pośrednictwem prokuratora wystąpili z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie obydwu zatrzymanych.

Sprawę nadzoruje zielonogórska prokuratura okręgowa.

KMP Zielona Góra

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!