F16 Falubaz Girls to grupa dziewczyn doskonale znana nie tylko wśród kibiców Ekantor.pl Falubazu, ale również wszystkich fanów speedwaya. Dziewczyny uświetniają ligowe mecze przy W69, a także są ambasadorkami zielonogórskiego klubu na różnych wydarzeniach.

Jesteś młoda, energiczna, uwielbiasz taniec, a co najważniejsze, żużel i Falubaz? Możesz dołączyć do grupy F16 Falubaz Girls i stać się częścią żużlowego widowiska. Mile widziane doświadczenie w pracy jako hostessa, modelka, tancerka. Warunkiem udziału w castingu jest ukończenie 18. roku życia oraz przesłanie zgłoszenia ze zdjęciami twarzy i sylwetki na adres f16@falubaz.com. W zgłoszeniu należy podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, datę urodzenia i adres zamieszkania) oraz przedstawić się w kilku zdaniach, opisać zainteresowania, pasje. Zgłoszenia można przesyłać do 28 lutego. Zobacz też:

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!