Jeszcze tylko tydzień potrwa drugi nabór na studia dzienne na Uniwersytecie Zielonogórskim

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dodatkowy nabór przeprowadzają wszystkie kierunki, ponieważ wiele osób, które dostało się za pierwszym razem, zrezygnowało ze studiowania w Zielonej Górze. Najwięcej chętnych jest na bezpieczeństwo narodowe, filologię angielską lub resocjalizację z poradnictwem specjalistycznym.
Co zrobić, by dostać się na UZ? Najpierw przyszły student musi się zarejestrować na stronie internetowej uniwersytetu. Podania na studia - sekcja rekrutacji przyjmuje od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00 oraz w sobotę 19 września w godz. 9.00-13.00 w pok. 101R w kampusie B przy ul. Wojska Polskiego 69. Dokumenty mogą także zostać wysłane pocztą. Liczy się data stempla pocztowego. Więcej informacji na stronie www.rekrutacja.uz.zgora.pl

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!