Prokurator Rejonowy w Zielonej Górze skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 42-letniemu mężczyźnie. Oskarżył go o to, że w celu osiągnięcia korzyści majątkowej rozprowadzał środki odurzające - w tym m.in. heroinę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W dniu 3. marca 2009 r. funkcjonariusze policji otrzymali informację, że podejrzany sprzedaje narkotyki. W trakcie dochodzenia przesłuchano świadków, którzy potwierdzili, że rzeczywiście kupowali od podejrzanego środki odurzające.

Jak ustalono, w okresie od lutego br. do marca br. podejrzany, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, udzielił sześciu osobom środków odurzających w postaci heroiny.

Przesłuchany w charakterze podejrzanego mężczyzna nie przyznał się do popełnienia stawianych mu zarzutów. Wyjaśnił, że nie udzielał nikomu narkotyków, a świadkowie są podstawieni.

Oskarżonemu, wobec którego zastosowano tymczasowy areszt, grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!