Na okres ferii świątecznych w szkołach od dnia 23 do 30 grudnia 2016 r. zostają zawieszone następujące kursy szkolne:
- kurs autobusu linii nr „39” z ulicy Batorego o godzinie 7:31 oraz z ulicy Botanicznej o godzinie 14:40,
- kurs autobusu linii nr „0” z przystanku „Chemiczna” do ulicy Botanicznej o godzinie 14:10,
- kurs autobusu linii nr „25” z przystanku „Chemiczna” do Starego Kisielina Zatorze o godzinie 6:54,
- kurs autobusu linii nr „7” ze Starego Kisielina Zatorze do Os. Śląskiego o godzinie 7:34,
- autobus linii numer „9” kursem o godzinie 6.26 z ul. Batorego zamiast do Barcikowic dojedzie do pętli na Jędrzychowie, w związku z powyższym nie będzie realizowany kurs szkolny z Barcikowic do Jędrzychowa o godzinie 7:20.
- ponadto autobusy linii numer „9” i „44” nie będą realizowały kursów szkolnych ulicą Św. Cyryla i Metodego i tak:
autobusy linii numer „9” będą jeździły w obu kierunkach ulicą Wyszyńskiego i Ptasią.
autobusy linii numer „44” będą jeździły w obu kierunkach ulicą Wyszyńskiego.
ROZKŁAD MZK W ZIELONEJ GÓRZE w okresie świątecznym
Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze uprzejmie informuje, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia autobusy będą kursowały według poniższego planu:
24 grudnia 2016 r.
/ Wigilia /
Autobusy będą kursowały według sobotnich rozkładów jazdy do godziny 18:00. Ostatnie kursy z przystanków początkowych będą realizowane zgodnie z poniższą tabelą :
Nr linii Godzina odjazdu Przystanek początkowy Kierunek
0
17:10
Botaniczna Wrocławska
18:02
Botaniczna Elektrociepłownia
16:59
Wrocławska Botaniczna
1
16:54
Jędrzychów Chynów
17:37
Jędrzychów Dworzec PKP
16:26
Chynów
Jędrzychów
6
17:02
Objazdowa Braniborska
17:20
Braniborska Elektrociepłownia
8
17:21
Os. Śląskie Zawadzkiego "Zośki"
17:21
Zawadzkiego "Zośki" Os. Śląskie
9
17:24
Jędrzychów
Batorego
17:03
Batorego
Jędrzychów
14
16:54
Os. Śląskie Zawadzkiego "Zośki"
17:08
Zawadzkiego "Zośki" Os. Śląskie
17
17:18
Os. Leśne
Zawada
17:43
Os. Leśne
Elektrociepłownia
15:58
Zawada
Os. Leśne
17:11
Chynów
Os. Leśne
19
17:11
Os. Śląskie
Batorego
16:54
Batorego
Os. Śląskie
20
17:27
Os. Śląskie
Przylep Lotnisko
17:53
Os. Śląskie
Elektrociepłownia
17:07
Przylep działki
Os. Śląskie
21
16:30
Wyczółkowskiego
Jany
17:07
Jany
Wyczółkowskiego
17:58
Zawada
Elektrociepłownia
23
16:45
Dworzec PKP
Łężyca
17:08
Łężyca
Wyspiańskiego
25
16:11
Wyczółkowskiego
Droszków
17:12
Wyczółkowskiego
Nowy Kisielin
17:03
Droszków
Wyczółkowskiego
17:50
Nowy Kisielin
Elektrociepłownia
27
15:36
Dworzec PKP
Jeleniów
16:36
Dworzec PKP
Jarogniewice
16:22
Jeleniów
Dworzec PKP
17:18
Jarogniewice
Dworzec PKP
30
15:44
Batorego
Barcikowice
16:44
Batorego
Ługowo
17:13
Barcikowice
Batorego
17:44
Ługowo
Elektrociepłownia
37
16:43
Os. Leśne
Lechitów
16:37
Lechitów
Os. Leśne
17:16
Lechitów
Elektrociepłownia
44
17:22
Dworzec PKP
Os. Kwiatowe
17:45
Os. Kwiatowe
Sulechowska CRS
55
13:21
Os. Śląskie
Auchan
14:47
Zawadzkiego "Zośki" Auchan
14:15
Auchan
Zawadzkiego "Zośki"
15:30
Auchan
Os. Śląskie
80
16:30
Botaniczna
Wrocławska
17:29
Wrocławska
Botaniczna
17:39
Wrocławska
Elektrociepłownia
Autobusy linii nocnych rozpoczną pracę wcześniej i wykonają dodatkowe kursy:
• Linia N1:
z przystanku Biblioteka Wojewódzka (nr 191) w kierunku Os. Śląskiego o godz.: 18:34,
z przystanku Dworzec PKP (nr 400) w kierunku Zawadzkiego „Zośki” o godz.: 18:37,
z pętli przy ul. Zawadzkiego Zośki nr (183) o godz.: 19:40, 20:40, 21:40, 23:20
z pętli przy Os. Śląskim (nr 351) o godz.: 19:06, 20:06, 21:06, 22:06
• Linia N2:
z pętli przy ulicy Batorego (nr 379) w kierunku Os. Śląskiego o godz.: 19:04,
Od godziny 23:29 autobusy linii nocnych będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w noce z soboty na niedzielę.
25 grudnia 2016 r. / I Dzień Świąt /
Zawiesza się kursowanie autobusów linii numer: „6”, „9”, „14”, „19”, „37”, „55”.
Autobusy linii numer „0” będą realizowały kursy według świątecznego rozkładu jazdy od godziny 9:00 do 17:00:
z ul. Botanicznej – od 9:10 do 16:10,
z ul. Wrocławskiej – od 8:59 do 15:59.
Autobusy linii numer „8” będą kursowały od godziny 9:00 do 17:00:
z ul. Zawadzkiego - od 9:01 do 16:21 z częstotliwością 40 minutową,
z Os. Śląskiego - od 9:01 do 16:21 z częstotliwością 40 minutową.
Autobusy linii numer „80” będą realizowały kursy według świątecznego rozkładu jazdy od godziny 8:00 do 17:00 :
z ul. Botanicznej - od 8:11 do 16:31,
z ul. Wrocławskiej – od 10:29 do 16:29.
Autobusy pozostałych linii będą jeździły według świątecznych rozkładów jazdy.
26 grudnia 2016 r.
Zawiesza się kursowanie autobusu linii numer „55”.
Autobusy pozostałych linii będą jeździć według świątecznych rozkładów jazdy.
Informacje o kursowaniu autobusów można uzyskać telefonicznie pod numerem
68-45-20-450 do 453 wew.43 w godzinach od 7.00 do 14.30
lub na stronie internetowej pod adresem www.mzk.zgora.pl
Zobacz również: Święty Mikołaj w autobusie MZK
Policyjne drony na Podkarpaciu w akcji
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?