ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW MZK (1 i 2 listopada)1 listopada 2013 Autobusy linii nr „0” z częstotliwością co 20 minut: z ulicy Botanicznej w godzinach od 08:10 do 17:30,z ulicy Wrocławskiej w godzinach od 08:44 do 17:24, a po godzinie 18:00 według świątecznego rozkładu jazdy. Autobusy linii nr „4” z częstotliwością co 45 minut: z Osiedla Zdrojowego w godzinach od 09:03 do 18:03,z ulicy Wrocławskiej w godzinach od 08:35 do 17:34, a po godzinie 18:00 według świątecznego rozkładu jazdy. Autobusy linii nr „80” z częstotliwością co 10 minut: z ulicy Botanicznej w godzinach od 07:01 do 17:41,z ulicy Wrocławskiej w godzinach od 07:39 do 17:49, a po godzinie 18:00 z częstotliwością co 40 minut Pozostałe autobusy będą kursowały według świątecznych rozkładu jazdy. DODATKOWO W TYM DNIU ZOSTANĄ URUCHOMIONE I. Na cmentarz przy ul. Wrocławskiej: 1. Linia numer „10” na stałej trasie. Autobusy będą kursowały z częstotliwością co 40 minut: z ulicy Batorego w godzinach od 08:50 do 17:30,z ulicy Wrocławskiej w godzinach od 09:21 do 18:01 2. Linia oznaczona literą „A” - z ulicy Zawadzkiego „Zośki” trasą: Ptasia, Wyszyńskiego, Łużycka, Długa, Konstytucji 3 - go Maja do pętli przy ulicy Wrocławskiej. Autobusy będą kursowały z częstotliwością co 10 minut: z ulicy Zawadzkiego „Zośki” w godzinach od 08:06 do 17:06,z ulicy Wrocławskiej w godzinach od 08:36 do 17:46. 3. Linia oznaczona literą „C” - z osiedla Śląskiego trasą: Szosa Kisielińska, Podgórna, Lwowska do pętli przy ul. Wrocławskiej. Autobusy będą kursowały z częstotliwością co 30 minut: z Os. Śląskiego w godzinach od 09:00 do 17:00,z ulicy Wrocławskiej w godzinach od 09:27 do 17:27. 4. Linia oznaczona literą „D” - z ulicy Batorego trasą: Energetyków, Kupiecka, Boh. Westerplatte, Dworzec PKP, Staszica, Waryńskiego, Lwowska do pętli przy ulicy Wrocławskiej. Autobusy będą kursowały z częstotliwością co 20 minut: z ulicy Batorego w godzinach od 09:00 do 18:00,z ulicy Wrocławskiej w godzinach od 09:34 do 18:34. 5. Linia oznaczona literą „H” - z Jędrzychowa trasą: Jędrzychowska, Kożuchowska, Sienkiewicza do pętli przy ul. Wrocławskiej. Autobus będzie kursował z częstotliwością co 60 minut: z Jędrzychowa w godzinach od 08:31 do 15:31,z ulicy Wrocławskiej w godzinach od 09:07 do 16:07. Na wspólnym odcinku tras od ulicy Boh. Westerplatte do ulicy Wrocławskiej (w obu kierunkach) autobusy linii: „0”, „80” i „D” od godziny 08:55 do godziny 17:40 będą kursowały na przemian co 5 minut. II. Na cmentarz w Jędrzychowie: 1. Linia oznaczona literą „G” - z Dworca PKP trasą: Boh. Westerplatte, al. Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Michalskiego, Botaniczna, Nowojędrzychowska, Os. Kwiatowe. Autobusy będą kursowały z częstotliwością co 40 minut: z Dworca PKP w godzinach od 08:41 do 16:41,z Os. Kwiatowego w godzinach od 09:04 do 17:05. UWAGA: W dniu 1 listopada w godzinach między 12.00 a 18.00 pasażerowie udający się na Cmentarz i w drodze powrotnej autobusami linii „0”, „4”, „10”, „44”, „80”, „A”, „C”, „D”, „G” i „H” mają prawo do bezpłatnego przejazdu. W dniu 1 listopada 2013 r. nie będą kursowały autobusy linii „55” i „77”. 2 listopada 2013 Autobusy linii nr „10” będą kursowały ze zwiększoną częstotliwością co 35/40 minut: z ulicy Batorego w godzinach od 9:16 do 16:36,z ulicy Wrocławskiej w godzinach od 9:48 do 17:09. Z pętli przy ulicy Wrocławskiej autobusy linii: „0”, „10” i „80” w godzinach od 9:19 do 17:06 będą odjeżdżały na przemian co 10/20 minut. Informacje o kursowaniu autobusów można uzyskać telefonicznie pod numerem 68 45 20 450 do 453 wew.43 w godzinach od 7.00 do 14.30 lub na stronie internetowej pod adresem www.mzk.zgora.pl.
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?