Jurek Owsiak poinformował, że zespół The Exploited nie zagra na Przystanku Woodstock 2017 Jurek Owsiak poinformował, że zespół The Exploited nie zagra na Przystanku Woodstock 2017

Jurek Owsiak poinformował, że zespół The Exploited nie zagra na Przystanku Woodstock 2017. (© Jakub Pikulik / archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

The Exploited to kapela, która miała wystąpić na Przystanku Woodstock 2017. Niestety, kłopoty zdrowotne wokalisty spowodowały, że zespół nie wystąpi na tegorocznej edycji festiwalu.

The Exploited to kapela, która miała zagrać drugiego dnia Przystanku Woodstock 2017. Ich koncert na Dużej Scenie był zaplanowany na godzinę 19.20. Niestety, jak poinformował Jurek Owsiak w swojej audycji na antenie Antyradia, kłopoty zdrowotne wokalisty sprawiły, że zespół był zmuszony odwołać nie tylko swój występ na Przystanku Woodstock 2017, ale również anulowano całą trasę koncertową.

Wszystkie informacje o Przystanku Woodstock 2017 w Kostrzynie nad Odrą: Przystanek Woodstock 2017: koncerty, zdjęcia, filmy, informacje

- Jedna smutna wiadomość. Zwolnienie lekarskie ma zespół The Esplited. Odwołali całą trasę koncertową, jaką planowali po Europie. Nie będzie ich. Szukamy zastępstwa, na pewno w to okienko wrzucimy coś, nad czym się intensywnie pochylamy - mówił w Antyradiu Jurek Owsiak.

Wokalista The Esxploited trafił do szpitala w Belgii w pierwszej połowie kwietnia. Na oficjalnym facebookowym profilu zespołu pojawiła się wtedy informacja, że muzyk ma problemy z sercem i niemal umarł.

Chcesz wiedzieć kto zagra na Przystanku Woodstock 2017? Przystanek Woodstock 2016: zespoły, koncerty kto zagra

Zobacz też wideo: Jerzy Owsiak chętnie zaprosiłby na Przystanek Woodstock Marylę Rodowicz
Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!