Wisia czeka na dom Wisia czeka na dom

Wisia czeka na dom. (© Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zielonej Górze. )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Chcesz podzielić się miłością? Nie czekaj i już dziś adoptuj kota ze schroniska. Może dla jakiegoś czworonoga Dzień Kota stanie się o wiele lepszy?

Dzień Kota coraz bliżej. Może właśnie dzięki Tobie dla jakiegoś czworonoga ta chwila stanie się naprawdę wyjątkowa? Bo w zielonogórskim schronisku na adopcję wciąż czeka sporo kotów. A wśród nich przepiękna, ośmiomiesięczna Wisia.

Jak mówią o niej wolontariusze schroniska:
- "Wisia to trikolorowa kotka, która nie widzi na jedno oczko. Potrzebuje domu, gdzie nie będzie wychodzić na dwór i będzie jedynaczką, bo jest dominująca.

Wisię można zabrać na ręce, lubi ludzi i daje się głaskać. Bardzo lubi być brana na ręce i głaskana, widać, że brakuje jej człowieka obok. Po kocim katarze zostało jej jedno zmętniałe oczko - jej to nie przeszkadza, jednak nie może być kotem wychodzącym na dwór. Umie załatwiać się do kuwety.

Może to właśnie Ty jesteś odpowiedzialną osobą, która zaopiekuje się tą koteczką?

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Więcej na temat: