Niektórzy uprawiają marihuanę w przydomowych ogródkach. Inni wykorzystują do tego opuszczone budynki. Są też tacy, którzy plantacje marihuany starają się ukryć we własnych mieszkaniach, lub w mieszkaniu...rodziców. Przyjrzeliśmy się sposobom przestępców, którzy handlują marihuaną i narkotykami.


Info z Polski

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Łukasz (gość)

Chore prawo,bimberek robiony w garażu nielegalny.Marihuana nielegalna,pali ją 95% młodzieży wspomagając tym samym gangsterów...a można by uprawiać legalnie w domu 2 albo 3 roślinki...Paranoja!

420lifestyle (gość)

marihuana jest nielegalna tylko dlatego bo ludzie u władzy ( i nie chodzi mi o jakis tam [polityków z PIS czy PO tylko o ukryty ciemny rząd ktory operuje jak masoneria) chca by była nielegalna bo biurokracja i hajs jaki z tego płynie jest wielki, a policja ma lapać płotki - nigdy poważnych ustawionych graczy. Niechca zalegalizować bo stracili by pieniądze pozatym , marihuana to lekarstwo i gdyby zainwestowac pieniądze w badania to byla by cala masa leków które nie ze LECZĄ tylko WYLECZĄ a lekarze i cały ten system tego niechce - oni wolą ludzi leczyć i sprzedawac swoje badziewne leki ktore sieją jeszcze gorsze spustoszenie w organizmie.
Policja nigdy nie wygra tej wojny z marihuaną to logiczne i oczywiste, chodzi tylko o to by biurokracja miala co robić.