Sytuacja podopiecznych Piotra Żyto do łatwych nie należy. Zielonogórzanie przed rewanżowym meczem tracą do Polonii Bydgoszcz aż 12 punktów. Piotr Protasiewicz od czwartku trenuje indywidualnie na torze, ale jego występ nadal stoi pod dużym znakiem zapytania. Jednak Falubaz zapowiada ostrą walkę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Oto awizowane składy na to spotkanie.

Polonia Bydgoszcz:
1. Andreas Jonsson
2. Tomasz Chrzanowski
3. Antonio Lindbaeck
4. Krzysztof Buczkowski
5. Jonas Davidsson
6. Szymon Woźniak

Falubaz Zielona Góra:
9. Piotr Protasiewicz
10. Niels K. Iversen
11. Grzegorz Walasek
12. Fredrik Lindgren
13. Rafał Dobrucki
14. Grzegorz Zengota

Za Piotra Protasiewicza prawdopodobnie zostanie zastosowane zastępstwo zawodnika.

- Cały czas uczęszczam na zabiegi, dwa razy dziennie mam rehabilitację. Na szczęście nie mam już problemów z chodzeniem czy leżeniem, a to najbardziej mi doskwierało. Kosztuje mnie to sporo wysiłku, ale chcę wrócić do zdrowia w możliwie jak najszybszym tempie. Są rozbieżności co do czasu, w jakim powinno to nastąpić. Zobaczymy. 12 punktów straty to dużo, ale wierzę, że będziemy w finale - pisze popularny "PePe" na swojej stroni internetowej .

Początek spotkania w niedzielę o godz. 16:00.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!