Pojemniki są różne, różniste. Butla, beczka czy skrzynia, a nawet pudełkowaty biurowiec to też jest pojemnik, a w nim mnóstwo urzędników z prezesem spółki na czele.

Prezes i cały Zarząd spółki, a nawet i Rada Nadzorcza zmieściliby się w pojemniku na wodę czyli w basenie. Na szczególne upały zakładowy basen jak znalazł. I miłe kropelki z góry jako wynik technicznej operacji napowietrzania wody obiegowej.
Po odświeżającej kąpieli organizm domaga się uzupełnienia płynów energetycznych. Swego czasu popularny był glikol.Płyn wielo-użytkowy, o posmaku alkoholu, nie niszczy układów trawiennych. Zaletą jest uodparnianie na zamarznięcie, nawet w kilkunastostopniowe mrozy. Jak już zerwiemy plomby z beczki to odlejemy zapas do butelek po coli.
Mniej przyzwyczajonych do picia glikolu trochę parzy gorąc w okolicach wyrostka robaczkowego. Ostrożnościowy Anioł Stróż podpowiada aby usiąść w pobliżu gaśnic.Gaśnice są różnej wielkości i o różnych ładunkach. Najlepsza jest gaśnica pianowa z drewnianą rączką.
Gdyby nagle zabrakło w płucach tlenu to nic strasznego. Trzeba odkręcić jedną butlę ze skroplonym dwutlenkiem węgla. - butle CO2Gdyby nam przy przełykaniu gazu zazgrzytało coś w zębach to spokojnie możemy wypluć bo to są atomy węgla. Ewentualnie połknięte cząsteczki mogą pomóc na zatrzymanie sraczki.
Jeśli organizm zasygnalizuje wielkie ruchy żołądkowe to trzeba udać się do najbliższej budki telefonicznej,Na ścianie, tuż nad telefonem jest wydrukowany alarmowy numer pogotowia ratunkowego. Radzę uważać aby przy kilkakrotnym wykręcaniu numeru nie zasnąć. Zapadnięcie w błogi sen może nas pozbawić przyjemności rozpoznawania radości ze zwiedzania ElektroCiepłowni w Zielonej Górze, podobno najnowocześniejszej w środkowej Europie.
Za spowodowanie katastrofy (awarii) mogą nas zapuszkować, a puszka to przecież też pojemnik. 

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!