W sobotę rozpoczęcie rozgrywek I i II ligi piłkarskiej

Daniel SawickiZaktualizowano 
Drugoligowe ekipy lubuskie: Lechia Zielona Góra i Czarni Żagań oraz pierwszoligowy GKP Gorzów staną od najbliższego weekendu do walki o utrzymanie w swoich ligach.

Oto terminarze:

I liga

Kolejka 18 - 5-6 marca

Nieciecza

- Warta Poznań 6 marca, 11:30
Sandecja Nowy Sącz - GKP Gorzów Wielkopolski 5 marca, 15:00
MKS Kluczbork

- Ruch Radzionków 5 marca, 15:00
Podbeskidzie B-B.
- Kolejarz Stróże 5 marca, 17:00
Bogdanka Łęczna

- Górnik Polkowice 5 marca, 17:00
Piast Gliwice

- Odra Wodzisław Śląski 5 marca, 15:00
w Wodzisławiu Śląskim
Dolcan Ząbki

- GKS Katowice 6 marca, 13:00
Pogoń Szczecin

- Łódzki KS 4 marca, 20:00
Flota Świnoujście

- KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 marca, 15:00

Kolejka 19 - 12-13 marca

Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz 12 marca, 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Pogoń Szczecin 12 marca, 17:00
Łódzki KS - Dolcan Ząbki 11 marca, 19:00
GKS Katowice - Piast Gliwice 11 marca, 20:00
Odra Wodzisław Śląski - Warta Poznań
Nieciecza - Bogdanka Łęczna 13 marca, 11:30
Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 marca, 18:00
Kolejarz Stróże - MKS Kluczbork 13 marca, 14:00
Ruch Radzionków - GKP Gorzów Wielkopolski 12 marca, 14:00

Kolejka 20 - 19-20 marca

Sandecja Nowy Sącz - Ruch Radzionków 19 marca, 19:00
GKP Gorzów Wielkopolski - Kolejarz Stróże
MKS Kluczbork - Górnik Polkowice 19 marca, 15:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Nieciecza 19 marca, 17:00
Bogdanka Łęczna - Odra Wodzisław Śląski 19 marca, 17:00
Warta Poznań - GKS Katowice
Piast Gliwice - Łódzki KS 18 marca, 20:30
w Wodzisławiu Śląskim
Dolcan Ząbki - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 19 marca, 17:00

Kolejka 21 - 26-27 marca

Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 26 marca, 17:30
Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 26 marca, 17:00
Łódzki KS - Warta Poznań 25 marca, 19:00
GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 26 marca, 18:00
Odra Wodzisław Śląski - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Nieciecza - MKS Kluczbork 27 marca, 11:30
Górnik Polkowice - GKP Gorzów Wielkopolski 26 marca, 18:00
Kolejarz Stróże - Ruch Radzionków 27 marca, 15:00

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Sandecja Nowy Sącz - Kolejarz Stróże 2 kwietnia, 18:00
Ruch Radzionków - Górnik Polkowice 2 kwietnia, 16:00
GKP Gorzów Wielkopolski - Nieciecza
MKS Kluczbork - Odra Wodzisław Śląski 2 kwietnia, 16:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 2 kwietnia, 20:15
Bogdanka Łęczna - Łódzki KS 2 kwietnia, 18:00
Warta Poznań - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Piast Gliwice - Flota Świnoujście
w Wodzisławiu Śląskim
Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

Dolcan Ząbki - Sandecja Nowy Sącz 10 kwietnia, 15:00
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 9 kwietnia, 17:00
Flota Świnoujście - Warta Poznań 9 kwietnia, 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Bogdanka Łęczna 9 kwietnia, 18:00
Łódzki KS - Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 kwietnia, 17:00
GKS Katowice - MKS Kluczbork 9 kwietnia, 19:00
Odra Wodzisław Śląski - GKP Gorzów Wielkopolski
Nieciecza - Ruch Radzionków 10 kwietnia, 11:30
Górnik Polkowice - Kolejarz Stróże 9 kwietnia, 19:00

Kolejka 24 - 16-17 kwietnia

Sandecja Nowy Sącz - Górnik Polkowice 16 kwietnia, 19:00
Kolejarz Stróże - Nieciecza 17 kwietnia, 16:00
Ruch Radzionków - Odra Wodzisław Śląski 16 kwietnia, 16:00
GKP Gorzów Wielkopolski - GKS Katowice
MKS Kluczbork - Łódzki KS 16 kwietnia, 16:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 kwietnia, 18:00
Bogdanka Łęczna - Flota Świnoujście 16 kwietnia, 17:00
Warta Poznań - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Dolcan Ząbki
w Wodzisławiu Śląskim

Kolejka 25 - 23 kwietnia

Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz
w Wodzisławiu Śląskim
Dolcan Ząbki - Warta Poznań
Pogoń Szczecin - Bogdanka Łęczna 23 kwietnia, 17:00
Flota Świnoujście - Podbeskidzie Bielsko-Biała
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Kluczbork 23 kwietnia, 18:00
Łódzki KS - GKP Gorzów Wielkopolski 23 kwietnia, 17:00
GKS Katowice - Ruch Radzionków 23 kwietnia, 19:00
Odra Wodzisław Śląski - Kolejarz Stróże
Nieciecza - Górnik Polkowice 23 kwietnia, 11:30

Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja

Sandecja Nowy Sącz - Nieciecza 30 kwietnia, 19:00
Górnik Polkowice - Odra Wodzisław Śląski 30 kwietnia, 19:00
Kolejarz Stróże - GKS Katowice 1 maja, 16:00
Ruch Radzionków - Łódzki KS 30 kwietnia, 17:00
GKP Gorzów Wielkopolski - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Kluczbork - Flota Świnoujście 30 kwietnia, 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 30 kwietnia, 18:00
Bogdanka Łęczna - Dolcan Ząbki 30 kwietnia, 17:00
Warta Poznań - Piast Gliwice

Kolejka 27 - 7-8 maja

Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz
Piast Gliwice - Bogdanka Łęczna
w Wodzisławiu Śląskim
Dolcan Ząbki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin - MKS Kluczbork 7 maja, 17:00
Flota Świnoujście - GKP Gorzów Wielkopolski
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Ruch Radzionków 7 maja, 18:00
Łódzki KS - Kolejarz Stróże 6 maja, 19:00
GKS Katowice - Górnik Polkowice

Wideo

polecane: Flesz: Koniec gorszego jedzenia - żywność w Polsce, jak na zachodzie.

Materiał oryginalny: W sobotę rozpoczęcie rozgrywek I i II ligi piłkarskiej - Zielona Góra Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3