W ubiegłym roku na targach Warsaw Motor Show zaprezentowano auto polskiej firmy Arrinera - model Hussarya W ubiegłym roku na targach Warsaw Motor Show zaprezentowano auto polskiej firmy Arrinera - model Hussarya

W ubiegłym roku na targach Warsaw Motor Show zaprezentowano auto polskiej firmy Arrinera - model Hussarya. (© Kacper Rogacin)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

To dopiero druga edycja tej imprezy, ale już wiadomo, że na dłużej zagości w motoryzacyjnym kalendarzu. Mowa o Warsaw Moto Show 2016, motoryzacyjnym salonie, w ramach którego w podwarszawskim Nadarzynie na halach wystawienniczych Ptak można było zobaczyć ponad 1000 pojazdów, ale także spotkać gwiazdy światowego formatu, jak choćby Petter Solberg.

Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowano torowe Porsche 911 GT3 R, wyposażone w czterolitrowy wolnossący, sześciocylindrowy silnik o mocy 500 KM, Ferrari GTC4 LUSSO – następca Ferrari FF, pierwszego samochodu tej marki z napędem na cztery koła oraz oraz Land Rover Discovery, który dzięki zastosowaniu najnowszych technologii sprawdzi się w każdych warunkach i terenie.

Na targach zaprezentowano blisko 1000 aut różnych klas. Nie zabrakło również, modnych ostatnio aut ekologicznych. Swoje modele w tej klasie zaprezentowali między innymi Infiniti, Mercedes, Tesla, BMW, Nissan, MPX4 i Chatenet. W kategorii ekologicznej nie zabrakło również rowerów i miejskich pojazdów elektrycznych takich jak Segway

Na Warsaw Motor Show nie zabrakło również gwiazd kierownicy. Pojawili się między innymi Krzysztof Hołowczyc, Petter Solberg, Kajetan Kajetanowicz i Maciej Wisławski. Każdy z zaproszonych sportowców miał własne wystąpienie. Fani czterech kółek mieli więc wspaniałą okazję do zadawania pytań i spotkania swoich idoli.

Targi były też nie lada gratką dla fanów starych aut. Pod jednym dachem można było ponad 300 aut z lad 20 i 30 XX wieku. Pojawiły się zarówno auta z PRLu, jak i produkcje z za oceanu. Zaprezentowane również jak dbać i odnawiać auta zabytkowe.Przeczytaj również:Tragedia koło Szprotawy. Pijany kierowca uderzył w drzewo

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!