Zielonogórscy policjanci zatrzymali kolejnych nietrzeźwych kierujących, w sumie mieli 5 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Wczoraj, około godziny 17.50, na ul.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zielonogórscy policjanci zatrzymali kolejnych nietrzeźwych kierujących, w sumie mieli 5 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wczoraj, około godziny 17.50, na ul. Batorego w Zielonej Górze policjanci zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem. Od zatrzymanego wyczuwalna była woń alkoholu, dlatego policjanci poddali go badaniu na zawartość alkoholu. Wykazało ono 2,7 promila.

Natomiast w podzielonogórskiej Świdnicy policjanci zatrzymali do kontroli mężczyznę, kierującego vw golfem. Okazał się, że 38-latek miał ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Obaj kierujący odpowiedzą za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co według kodeksu karnego grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

KMP Zielona Góra/(pt)

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!